Pokoj

April 28, 2018

Vypnula jsem mobil a dala postavit na kávu. V dnešní době vypnout mobil, to je jako jeden z největších hříchů. Co když a co kdyby, že.

 

Koupila jsem příliš krátkou prodlužovačku. V domnění, že něco takového se nemůže stát. Je to přece prodlužovačka... Někdy ten svět nechápu. Tak teď lampa, jež měla stát na stole, stojí na okně. Tím se však cosi stalo. Její světlo jde náhle přímo skrz skleněný svícen, co jsem dostala k Vánocům. To vyrábí na stěně hvězdnou scenérii.

 

Také jsem navštívila dům snů a přivezla si olivu. V květináči. V tom domě mají totiž všechno, od nábytku až po guláš.  Stačí jen projít a už máte olivu. A nezáleží na tom, že se zrovna chcete zbavovat přebytečna. Že máte svůj plán.

 

Jak jsme tak spolu jely noční Prahou, muzika hrála a oliva každou chvíli přepadla, že jsem ji musela chytit. Taky mi trochu zakrývala zpětné zrcátko, a vůbec byla legrace. Mám však starost, zda se jí se mnou dobře povede. Mám starost, a proto o ní píšu. I když kamarád řekl, že o té olivě už nemám mluvit! Hele, kdo nezažil, nepochopí.

 

Ze zamyšlení mě vytrhává paní účis ze školky, co má dvorek naproti mému oknu: „Děťátka, uklízíme!" Na ten popud intenzita džungle stoupá, až se jejich hlasíky začnou pomalu vytrácet. A káva už bublá.

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Nejlepší příspěvky

Vnímám jenom ticho. I když. Žádné absolutní ticho asi není, jen takové to - za vším. Za proudem aut a cinkotem tramvají, švitořením myšlenek. Jak tak...

Meziminutky

April 2, 2018

1/1
Please reload

Nejnovější příspěvky

July 1, 2019

April 28, 2019

December 31, 2018

November 4, 2018

October 28, 2018

October 14, 2018

October 7, 2018

September 30, 2018

September 23, 2018

September 17, 2018

Please reload

Archiv
Please reload

Hledání podle štítků

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Následujte nás
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

© 2023 by EDDIE BAKER. Proudly created with Wix.com